Blog

Ședință extraordinară A.D.I. „Metropolitan Gaz” Neamț privind extinderea rețelei de gaze naturale

În cadrul ședinței extraordinare a A.D.I. „Metropolitan Gaz” Neamț, reprezentanții UAT-urilor beneficiare au analizat stadiul proiectului de extindere a rețelei de gaze naturale și pașii următori necesari din punct de vedere juridic, administrativ și tehnic.

Proiectul vizează comunele Bodești, Dobreni, Dragomirești, Gârcina, Girov, Războieni și Ștefan cel Mare, iar obiectivul este ca lucrările să fie urgentate și să înceapă în teren din această toamnă, cu prioritate pentru instituțiile esențiale ale comunităților și pentru asigurarea utilităților necesare viitorului spital județean.

Site creat de Euro-Firms
Inregistrare Domenii, Gazduire WEB, Realizari Site-uri
Oferte speciale la WebDesign